01. Nasze osiągnięcia

Przez trzy lata z rzędu byliśmy wyróżnieni w plebiscycie branżowym Orły Meblarstwa, w którym były brane pod uwagę opinie Klientów w najpopularniejszych serwisach z opiniami w Internecie. Dziękujemy za docenienie naszych starań. Jesteśmy zapraszani do współtworzenia artykułów w specjalistycznej prasie. Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami poniżej.

Nasza praca

została doceniona wielokrotnie

02. Producent mebli

Pod pojęciem producent mebli kuchennych, kryje się grupa zwykłych ludzi, którym zależy na tym, aby tworzyć rzeczy niezwykłe i niepowtarzalne o wysokich walorach użytkowych. To, co nas wyróżnia to duża elastyczność i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Od lat dbamy o to, aby nasze zaangażowanie przekuwać na zadowolenie naszych Klientów. Mamy bardzo bogate doświadczenie w projektowaniu kuchni i realizacji spersonalizowanych zamówień na meble. Pracujemy na profesjonalnych programach do projektowania mebli, a do produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania czołowych firm z branży. Nie zamykamy się na Klientów zainteresowanych niestandardowymi rozwiązaniami. Lubimy wyzwania i nowe doświadczenia. To one sprawiają, że poszerzamy nasze własne horyzonty. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Nie ma dla nas dwóch takich samych realizacji. Niezależnie od stylu i budżetu przeznaczonego na remont pomieszczeń, w każdy projekt wkładamy całe swoje serce. Na sposób zaaranżowania przez nas kuchni ogromny wpływ ma wywiad z Klientem. Wiemy, że wygląd i funkcjonalność kuchni muszą być dostosowane do potrzeb, stylu życia, a nawet nawyków żywieniowych Klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo w kuchni cenny jest czas. Z tego powodu projektujemy kuchnie tak, by Klient miał łatwy i szybki dostęp do naczyń, sprzętów kuchennych i żywności w kuchni.

Wieloletnie
doświadczenie

Zrealizowaliśmy
setki projektów

Własna
stolarnia

Kompleksowa
obsługa klienta

03. Producent mebli kuchennych z Warszawy

Jako producent mebli kuchennych z Warszawy nie zamykamy się jedynie na klientów ze stolicy. Staramy się zrealizować wszystkie zamówienia i przynieść radość każdemu, kto chce cieszyć się estetyczną i funkcjonalną kuchnią. Podczas tworzenia projektów, jak i samego etapu produkcji kładziemy nacisk na szczegóły, ponieważ chcemy, by finalny produkt był fachowo wykonany. Często szukamy niebanalnych rozwiązań – bawimy się w odkrywców, dzięki czemu nasze meble kuchenne spełniają wymagania nawet bardzo wymagających klientów, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebują. Z pełnym profesjonalizmem podchodzimy również do tych klientów, którzy nie do końca wyobrażają sobie, jak ma wyglądać wnętrze. W tym przypadku staramy się zaproponować najbardziej funkcjonalne i optymalne rozwiązania. Jeżeli szukasz producenta mebli kuchennych, który weźmie pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania, koniecznie odwiedź nasz salon!

04. Nasza oferta

To dzięki niej możemy zaproponować realizację projektów mebli na zamówienie na najwyższym poziomie. Dzieki własnej stolarni i produkcji mebli tworzymy niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz. Realizujemy projekty kuchni na wymiar i do zabudowy, meble RTV, meble łazienkowe, szafy, garderoby, regały, biblioteczki i wiele innych.

W naszej ofercie znajdziecie także szeroką ofertę materiałów i akcesoriów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz gotowy projekt i potrzebujesz wstępnej wyceny? Nie masz projektu ani pomysłu na wymarzone meble?

Niezależnie od tego na jakim jesteś etapie, chętnie pomożemy!

05. Pisali o nas

Mat
kontra połysk

Zobacz PDF

Nowocześnie,
czyli neutralnie

Zobacz PDF

Pełen
profesjonalizm

Zobacz PDF

Kuchnia modna
i wygodna

Zobacz PDF

Nowoczesne kuchnie
z wyspą

Zobacz PDF

Realizacja
miesiąca I

Zobacz PDF

Realizacja
miesiąca II

Zobacz PDF

Mała kuchnia
- duże wyzwanie

Zobacz PDF