Realizacja kuchni 28

Kuchnia wykonana przez firmę studiomebli.com z Warszawy została wybrana najlepszym projektem marca. Nasi Czytelnicy docenili jej nowoczesny styl oraz funkcjonalne zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni. Minimalistyczna bryła zabudowy utrzymana w bieli i czerni odpowiada aktualnym trendów aranżacyjnym oraz nadaje elegancji całemu projektowi.

Ważnym elementem, który musieliśmy uwzględnić projektując całą zabudowę kuchenną, była lodówka wolnostojąca typu side by side. – Lodówki tego rodzaju są pojemne i praktyczne. Jednak, ze względu na ich wymiary, wymagają bardzo przemyślanego sposobu ich ustawienia względem reszty zabudowy, aby korzystanie z nich było wygodne i bezkolizyjne. Jesteśmy zadowoleni, że udało się wam to osiągnąć i stworzyć w pełni funkcjonalną oraz komfortową w użytkowaniu kuchnię – mówi p. Gracjan Ślusarski, właściciel firmy studiomebli.com.

Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu w pliku PDF.

Nawiążmy współpracę

Dotarliście do miejsca gdzie możecie zapoznać się z naszą pracą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezmiennie wysokim zaangażowaniem na każdym etapie naszej pracy zaczynając od wywiadu z klientem, kończąc na oddaniu realizacji projektu. Jeśli nasze portfolio Wam się podoba to najlepszy moment na kontakt z nami i rozpoczęcie współpracy.