01. Nasze realizacje

Projekt i montaż kuchni oraz mebli do mieszkania

Organizując przestrzeń mieszkalną, warto mieć na uwadze kilka kwestii, takich jak pożądany klimat wnętrza, a także jego funkcjonalność. W końcu w tych przysłowiowych czterech ścianach będziemy spędzać większość naszego wolnego czasu. Bardzo ważne jest, aby projekt i montaż mebli do mieszkania dostosowane były do indywidualnych potrzeb domowników.

Projektowaniem i wykonawstwem mebli zajmujemy się od lat. Nasze realizacje obejmują nie tylko projekty kuchni, ale również salonów, łazienek, garderób oraz innych pomieszczeń. Wnętrze ma być jednocześnie oryginalne, a zarazem wygodne w codziennym użytkowaniu.

Własną wizję aranżacji pomieszczenia nie zawsze da się odzwierciedlić za pomocą gotowych mebli. W takim przypadku warto zaznajomić się z meblami na wymiar, które najczęściej są wykorzystywane do urządzenia kuchni, jednak w innych pomieszczeniach też można je znaleźć. Coraz więcej osób decyduje się na taki krok, a realizacja uzależniona jest tylko od naszej wyobraźni i kosztów, jakie jesteśmy w stanie zaakceptować. Chętnie podpowiemy przy wyborze koloru, materiałów czy sprawdzonych rozwiązań.
  • Wszystkie
  • Kuchnie na wymiar
  • Meble na wymiar
Realizacja kuchni 1
Realizacja kuchni 2
Realizacja kuchni 4
Realizacja kuchni 5
Realizacja kuchni 6
Realizacja kuchni 7
Realizacja kuchni 8
Realizacja kuchni 9
Realizacja kuchni 10
Realizacja kuchni 11
Realizacja kuchni 13
Realizacja kuchni 14