Realizacja kuchni 18

Realizacja miesiąca: studiomebli.com z Warszawy.

Klasyczne zestawienie barw, nowoczesne materiały, efektowne oświetlenie i ultranowoczesne, funkcjonalne wyposażenie mebli – tak w kilku słowach można opisać kuchnię zaprojektowaną i wykonaną przez studiomebli.com z Warszawy. To projekt, który zwyciężył w czerwcowym konkursie na najpopularniejszą kuchnię miesiąca.

Tym, co wyróżnia projekt jest zastosowanie bardzo mocnego oświetlenia LED ukrytego za matowym szkłem pomiędzy słupkami zabudowy wysokiej. Dzięki temu rozwiązaniu jak i odpowiedniemu „ nastrojowemu” oświetleniu górnemu udało się stworzyć odpowiedni klimat oraz możliwość korzystania z kuchni bez konieczności użycia oświetlenia głównego.

Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu w pliku PDF.

Nawiążmy współpracę

Dotarliście do miejsca gdzie możecie zapoznać się z naszą pracą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezmiennie wysokim zaangażowaniem na każdym etapie naszej pracy zaczynając od wywiadu z klientem, kończąc na oddaniu realizacji projektu. Jeśli nasze portfolio Wam się podoba to najlepszy moment na kontakt z nami i rozpoczęcie współpracy.