Jakie są koszty mebli na wymiar?

12 lipca, 2021
NAPISANY PRZEZ admin

Jakie są koszty mebli na wymiar?

Koszt mebli na wymiar zależy od wielu czynników, między innymi od wielkości zabudowy, materiałów, czy wyposażenia z których ma być wykonana. Cena mebli na zamówienie będzie z pewnością nieco wyższa, niż cena mebli z masowej produkcji, jednak ich jakość jest dużo lepsza. Sprawdź, na czym polega wycena mebli na wymiar oraz jakie są ich zalety.

Jak wygląda wycena mebli na zamówienie?

Ze względu na specyfikę projektów tworzonych na zamówienie, meble na wymiar wyceniane są indywidualnie. Wpływ na ostateczną cenę projektu ma kilka czynników, m.in.:

  • powierzchnia pomieszczenia,
  • liczba szafek, szaf i półek.
  • rodzaj materiału, z jakiego wykonane zostaną meble na zamówienie, w tym blaty robocze,
  • rodzaje zawiasów i uchwytów.

Pomocne w tworzeniu projektu kuchni na wymiar będą dostarczone przez klienta modele sprzętów AGD, które mają znaleźć się w zabudowie lub stać osobno. Wizualizację tworzymy na podstawie rzutu pomieszczenia, na którym zaznaczone są wymiary i położenie okien, kominów, gniazdek elektrycznych i przyłącza rur.

Jakie są zalety mebli na zamówienie?

Meble na wymiar dużo łatwiej jest dopasować do wymiarów pomieszczenia, zwłaszcza jeśli są one nietypowe. W przypadku niewielkiego metrażu, pozwalają maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń, w tym również miejsca trudnodostępne, w których zaprojektować można na przykład półki lub schowki na rzadziej używane akcesoria. W małych kuchniach meble na wymiar pozwolą zyskać dodatkową przestrzeń do magazynowania oraz stworzyć miejsce do przygotowywania posiłków, dopasowane do wzrostu użytkownika mebli oraz jego lewo lub praworęczności.

Ponadto meble na wymiar cechuje duża lepsza jakość, aniżeli meble z masowej produkcji. Tworzymy je z najwyższej jakości wytrzymałych i estetycznych materiałów, a także starannie wykańczamy. Meble na zamówienie do kuchni pozwolą zabudować w niej urządzenia RTV i AGD, takie jak lodówki czy zmywarki. Fronty, idealnie współgrające z resztą kuchennych mebli, będą prezentować się estetycznie, tworząc spójną całość. Meble na zamówienie pasować będą także do dużych pomieszczeń, w których będą prezentować się w całej swojej okazałości, a także do pomieszczeń o nietypowych wymiarach, które trudno zabudować meblami ze sklepu.

Najnowsze wpisy

Jak urządzić w kuchni jadalnię?

23 lutego, 2022
NAPISANY PRZEZ admin

Jak urządzić kuchnię przyjazną dzieciom?

24 stycznia, 2022
NAPISANY PRZEZ admin