Zobacz co wyprzedajemy -50%
Zobacz nasze filmy w YouTube
Dołącz do nas na Google+
studiomebli.com
Polskie kuchnie i meble z pomysłem
Rzetelna Firma

Wycena tworzona jest w oparciu o pewne założenia projektowe. W meblach na wymiar nie możemy mówić o wartościach bez wyszczególnienia wszystkich parametrów niezbędnych do oszacowania kosztów.

Wycena przez Internet

Projekt z wymiarami i opisem prosimy przesłać za pomocą formularza dostępnego w zakładce kontakt lub przesłać na adres studio@studiomebli.com  W przypadku kiedy nie posiadają Państwo projektu gotowego do wyceny prosimy o podanie jak największej ilości danych. W szczególności: wymiary zabudowy meblowej lub rzut pomieszczenia oraz informacji odnośnie Państwa oczekiwań.

Prosimy, aby Państwo w mailu bądź formularzu podawali do siebie telefon kontaktowy.

Wycena mebla w dużej mierze zależy od przyjętego wariantu materiałowego, wewnętrznego wyposażenia i wymiarów. Ten sam projekt, ale w różnej specyfikacji może znacząco różnić się cenowo. W przypadku braku pewnych  informacji potrzebnych do oszacowania kosztów poprosimy Państwa o uzupełnienie tych informacji. W przypadku kiedy zechcą Państwo poznać materiały, rozwiązania mające wpływ na wycenę zapraszamy do naszego studia.

Wyceniając przez Internet mamy jednak ograniczone możliwości w zakresie omówienia, czy skonsultowania pewnych rozwiązań z Państwem. Wycena może mieć jedynie charakter szacunkowy.

Wycena po konsultacjach

Aby dokonać wyceny, która będzie w pełni adekwatna do Państwa potrzeb i oczekiwań zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Na miejscu możemy omówić projekt, jego założenia, a także zaproponować rozwiązania dostosowując je do Państwa oczekiwań, w tym również finansowych.

Prosimy o kontakt z nami w celu umówienia dogodnego terminu i godziny spotkania.

Dysponujemy próbkami materiałów, wzornikami, pokażemy projekty, realizacje, akcesoria.

Zależy nam na zainteresowaniu Państwa naszą ofertą dlatego zachęcamy do otwartej komunikacji z nami.

Wycena pod budżet klienta – nowość!

Wystarczy podać nam przewidywaną kwotę jaką są Państwo w stanie przeznaczyć na meble. Jeśli mamy zaprojektować dla Państwa meble będziemy starali się, aby przyjąć takie parametry zabudowy, które będą mieściły się w zakładanym budżecie. Jeśli bazujemy na gotowym projekcie to w przypadku kiedy wycena przekroczy budżet wskażemy rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty.

Czas realizacji mebli

Czas realizacji zależny jest od wielkości projektu, stopnia skomplikowania oraz zastosowanych w nim materiałów. W pewnych przypadkach możemy mówić o etapowości, gdzie realizacja następuje w kilku etapach. Standardowy czas realizacji to zwykle 4-6 tygodni.

(C) Copyright by: studiomebli.com
StudioMebli.com | 01-452 Warszawa | ul. Księcia Janusza 23 | tel.: (22) 378 36 36 | studio@studiomebli.com
Wszelkie prawa do treści i materiałów zamieszczonych na tej stronie internetowej są chronione.
W celu prawidłowego działania, ta strona może używać plików Cookies (tzw.Ciasteczek) lub technologii podobnych.