Zobacz co wyprzedajemy -50%
Zobacz nasze filmy w YouTube
Dołącz do nas na Google+
studiomebli.com
Polskie kuchnie i meble z pomysłem
Rzetelna Firma

Meble dziecięce

Opracowujemy rozwiązania, które pozwalają stworzyć fantastyczny pokój dla przedszkolaka, jak i starszaka. Wykonujemy meble dziecięce na zamówienie. Jesteśmy w stanie przygotować między innymi szafy i komody, a także inne komponenty wnętrz – zgodnie z ustaleniami z Klientem. Dzięki wykonaniu konstrukcji na wymiar wszystkie elementy można wykonać pod rozmiar dziecka, ale też możemy zaproponować pełnowymiarowe rozwiązania.

Przygotowujemy meble dziecięce oraz młodzieżowe opierając się nie tylko na wymaganiach Klientów, ale także bazując na doświadczeniu w branży oraz na trendach. Chętnie podpowiadamy ciekawe rozwiązania, które przypadną do gustu najmłodszym, ale też dbamy o potrzeby i upodobania nastolatków, oferując przygotowanie naprawdę ciekawych i nietypowych rozwiązań do ich pokoju. Gwarantujemy solidne wykonanie, dzięki czemu wszystkie elementy są bezpieczne i trwałe.

Projektowanie poprzedzamy konsultacjami, podczas których zdobywamy informacje o wymarzonym pokoju. Rozmowy prowadzimy z rodzicami, ale bardzo zależy nam na udziale maluchów – chętnie dowiemy się co lubią, jakie są ich ulubione kolory, co ich interesuje.

(C) Copyright by: studiomebli.com
StudioMebli.com | 01-452 Warszawa | ul. Księcia Janusza 23 | tel.: (22) 378 36 36 | studio@studiomebli.com
Wszelkie prawa do treści i materiałów zamieszczonych na tej stronie internetowej są chronione.
W celu prawidłowego działania, ta strona może używać plików Cookies (tzw.Ciasteczek) lub technologii podobnych.