Zobacz co wyprzedajemy -50%
Zobacz nasze filmy w YouTube
Dołącz do nas na Google+
studiomebli.com
Polskie kuchnie i meble z pomysłem
Rzetelna Firma

Kuchnia klasyczna

K-004Piękno naturalnego drewna nie potrzebuje żadnej rekomendacji. Niepowtarzalne usłojenie, barwy i gra świateł na drewnianych frontach zawsze będą wpływały na charakter wnętrza. Kuchnia klasyczna wymaga szczególnie precyzyjnego doboru materiałów, kolorystyki oraz detali, które sprawiają, że będzie przez długie lata stylowa bez względu na zmieniające się trendy i mody.

Meble wykonane w konwencji klasycznej o unikalnym wzornictwie i starannie dopracowanych detalach powinny odpowiadać preferencjom aranżacyjnym całego mieszkania.

Bogactwo i różnorodność materiałów oraz nowych rozwiązań pozwala na bezproblemowe łączenie drewna ze szklanymi wstawkami, naturalnego kamienia i tradycyjnych uchwytów z mosiądzu.

Gzymsy wieńczące zabudowę, tralki i pilastry pozwalają na urozmaicenie i wzbogacenie dzisiejszego wnętrza, na stworzenie bardziej tradycyjnego klimatu przestrzeni domu. Warto jednak mieć na uwadze zachowanie umiaru w zdobieniach. Ich nadmierna ilość może zniszczyć cały wysiłek jaki włożymy w przygotowanie projektu i realizację naszej kuchni.

(C) Copyright by: studiomebli.com
StudioMebli.com | 01-452 Warszawa | ul. Księcia Janusza 23 | tel.: (22) 378 36 36 | studio@studiomebli.com
Wszelkie prawa do treści i materiałów zamieszczonych na tej stronie internetowej są chronione.
W celu prawidłowego działania, ta strona może używać plików Cookies (tzw.Ciasteczek) lub technologii podobnych.