AGD

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu AGD do zabudowy oraz wolnostojącego. Mogą Państwo u nas zamówić dowolny sprzęt, m.in. takich marek jak: Bosch; Siemens; Electrolux; Liebherr; Smeg; AEG; Elica; Faber; Falmec; Teka; BEKO i innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo zlewy, baterie i inne akcesoria kuchenne m.in. takich firm jak: Franke; Teka; Blanco; Elleci i innych.

Jeśli szukają Państwo sprzętu z bieżącej, legalnej, polskiej dystrybucji to zapraszamy do składania zapytań i zamówień.

Jesteśmy w stanie dobrać Państwu sprzęt według Państwa preferencji co do: budżetu; marki, funkcji, czy też koloru ( np. biały, czarny, beżowy ).

Sprzęt do zabudowy

AGD do zabudowy to sprzęt, który osadzony jest w szafce, bądź w zwartej zabudowie  bez przerw ( np. zmywarka ). Często jest możliwość zamontowania frontu dzięki czemu sprzęt nie jest widoczny z zewnątrz ( np. lodówka, zmywarka, pralka ). Piekarnik, mikrofalę, czy kawiarkę  możemy umieścić w słupku, aby mieć wygodniejszy dostęp bez potrzeby schylania się. Płytę grzejną możemy osadzić w blacie, a pod nią możemy umieścić szafkę z drzwiczkami lub szufladami.  Okap możemy ukryć w szafce, aby zachować jedną linię zabudowy górnej. Dużą zaletą sprzętów do zabudowy jest oszczędność miejsca i estetyka. 

Sprzęt wolnostojący

Jeśli chodzi o AGD tzw. wolnostojące to są to sprzęty, których nie osadza się w szafce i nie mają opcji montażu frontów meblowych.  Trzeba pamiętać, że tego typu sprzęty inaczej odprowadzają ciepło i potrzebują innej cyrkulacji powietrza od tych przeznaczonych do zabudowy. Poza tym niezbędne stają się tzw. luzy technologiczne. Zaletą AGD wolnostojącego jest mobilność i możliwość dowolnego umiejscowienia. Dodatkowym atutem jest design, ilość funkcji i często wymiary nieosiągalne dla sprzętów do zabudowy ( np. lodówka ).